Капуцини на Нижньому парку: сезон відкрито!
🐒🌤️📍 Родина капуцинів повернулася до свого літнього майданчика на Нижньому парку КиївЗоо!
🐵 🪢🌿 Персімон та його подружки — Нюбе, Сілк, Чучка і Жучка вправно стрибають по гілках і канатах, відпочивають на улюблених дерев’яних платформах та з цікавістю спостерігають за кожним гостем.
☝️😍 За цими емоційними та допитливими мавпочками можна спостерігати безкінечно — у них завжди панує весела метушня.
💚 Приходьте до КиївЗоо за добрими емоціями!










