Капуцини на Нижньому парку: сезон відкрито!

Капуцини на Нижньому парку: сезон відкрито!

🐒🌤️📍 Родина капуцинів повернулася до свого літнього майданчика на Нижньому парку КиївЗоо!

🐵 🪢🌿 Персімон та його подружки — Нюбе, Сілк, Чучка і Жучка вправно стрибають по гілках і канатах, відпочивають на улюблених дерев’яних платформах та з цікавістю спостерігають за кожним гостем.

☝️😍  За цими емоційними та допитливими мавпочками можна спостерігати безкінечно — у них завжди панує весела метушня.

💚 Приходьте до КиївЗоо за добрими емоціями!


toggle icon