Zoo-Хелловін у Київзоо
У Київзоо відсвяткували Zoo Хелловін! Цікаві візерунки гарбузів були зовсім не страшними для наших мешканців А хто ж відмовиться від такої смакоти? http://
У Київзоо відсвяткували Zoo Хелловін! Цікаві візерунки гарбузів були зовсім не страшними для наших мешканців А хто ж відмовиться від такої смакоти? http://
31 жовтня о 12:00 запрошуємо всіх на Зоо-Хелловін! Сьогодні відбулись останні приготування до свята Розклад збагачення середовища: 12:00 – коні Пржевальського; 12:15 – бурі ведмеді; 12:30 –...
сі знають і люблять нашу горилу Тоні :) Зараз він мешкає у просторій та світлій домівці в павільйоні "Острів звірів". Смачна їжа, велике приміщення та...